HAKKIMIZDA BİLMENİZ GEREKENLER

İnsana hizmet anlayışıyla; 2009 yılından beri adaylarına Sürücü Belgesi kazandırılması konusunda hizmet veren ÇENGELKÖY SÜRÜCÜ KURSU, özellikle motosiklet ve otomobil eğitiminde uzman kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, Sürücü Belgesi Teorik ve Pratik Eğitimlerini güvenle belgelendirmeye çalışmaktadır.

Tüm araştırma, geliştirme ve gayretlerimiz; teorik ve pratik anlamda adaylarımızın daha iyi sürücü eğitimi almalarını sağlamak ve bilinçli birer sürücü olarak trafiğe çıkmalarına vesile olmak içindir. Bu açıdan bakıldığında; özellikle motosiklet ve otomobil direksiyon pratik eğitiminde sektörün öncü kurumlarından biridir.

Adaylarımızın tamamına yakını tavsiye ile kurumumuza kayıt yaptırmakta olup, en önemli reklamımız memnun ayrılan adaylarımızdır.

MODERN ARAÇLAR

Otomobillerimiz Yeni Clio ve Hundai Getz marka olup, her biri kendi dalında uzman olan eğitmenlerimiz aracılığı ile adaylarımıza özel ders şeklinde bire bir ve akan trafikte eğitim vermekteyiz.

Bunun yanı sıra vitesli-vitessiz motosiklet pratik eğitimi veren ender Kurslardan biri olan Kurumumuz, motosiklet pratik eğitimi konusunda da öncüdür.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

1. Sürücü adaylarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

2. Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.
3. Trafikte; kurallara uyan saygı odaklı sürücüler yetiştirerek, çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.
4. Etkin ekip çalışmasına inanırız ve eğitimden asla taviz vermeyiz.

Bize Yazın